כנס NLP בינלאומי אונליין

לראשונה בישראל ומתורגם לעברית!

26 מרצים הכי מבוקשים בעולם עם תרגום לעברית ביומיים חווייתיים מלאים בתכנים חדשניים, שיאפשרו לכם פריצת דרך אישית ומקצועית

עכשיו יש לכם הזדמנות חד פעמית להיחשף למיטב המרצים, שיציגו את המודלים הכי חמים, חדשניים ופורצי  הדרך בתחום ה- NLP בעולם.

בואו תראו ותחוו בעצמכם את מפתחי המודלים הגדולים בעולם בזמן פעולה, כולל:
הדגמות שיתבצעו ב”לייב” עם חלק מהמשתתפים, דיונים פתוחים, שאלות ותשובות.

אם אתם אנאלפיסטים, מאמנים, פסיכותרפיסטים או מייסדי מכללות,
האירוע יוצא הדופן הזה נולד בדיוק בשבילכם!

עולם חדש של אפשרויות נפתח בפניכם בקליק אחד

הכנס יערך יומיים רצופים בתאריכים 1-2.6.2021 בין השעות 10:00-18:00 שעון ישראל.
בחרנו עבורכם בקפידה רק את התכנים החדשניים ואת המודלים פורצי הדרך.

על הכנס:

כנס ה-NLP הראשון שנערך בישראל

ומתורגם לעברית

הכנס ישודר בזום

כל ההרצאות והסדנאות יוקלטו, כדי לתת למשתתפים גישה לכל התכנים שהם לא ראו בזמן אמת.

לתשומת לבכם, באפשרותכם לקבל גישה לכל ההקלטות למשך 3 חודשים ממועד סיום הכנס.

משך הכנס: יומיים
1-2.6.2021

בין השעות 10:00-18:00 שעון ישראל

משך כל סדנא/הרצאה

שעה וחצי

על המרצים:

לומי רז

מיפוי מפות חברתיות מורכבות בתת מודע

מדוע קשה לנו לפעמים לעזור ללקוחותינו לפתור נושאים בין-אישיים? בראש ובראשונה בגלל שכאשר שחקנים, דורות, נאמנויות, אהובים, שנואים והפנמות מתנגשים בחוויה הבעייתית שלהם.

כיצד ניתן להקל על כך? ניתן לחוש את עולמו הפנימי של הלקוח ואת ייצוגיו החברתיים הלא מודעים בעזרת Social Panorama, מודל שפותח בשנת 1994 על ידי ד”ר לוקאס דרקס, המבוסס על ההבנה שבני אדם יוצרים באופן לא מודע, מילדות מוקדמת ואילך, ייצוגים תלת-ממדיים (פרסוניפיקציות) של אנשים ביחס לעצמם במרכז. בתוואי זה של דימויים חברתיים לא מודעים חייהם החברתיים של אנשים מקבלים צורה, כולל היחס ל”עצמי” ולמושגים כגון סמכות, אהבה או חברות. אלמנטים מרחביים, כמו מיקומם המדויק או גודלם של ייצוגים אלה קשורים לאיכות הקשרים הללו.

מיפוי מפות חברתיות בתת מודע יכול לעזור לנו לנתח ולאבחן דפוסים לא מודעים או אפילו תכונות אישיות חברתיות שורשיות. בעזרת הפנורמה החברתית ניתן לנתח ואף לפתור אפילו את הבעיות המורכבות ביותר כמו פיצול עצמי, מיקומים כפולים, דיבוק, אמונות חברתיות מגבילות עמוקות, צער ועוד רבים אחרים.

לימוד המבנה התלת ממדי השולט בחיינו החברתיים חושף רבות אודות העולם הנסתר בתוכך. לומי תציג תיאור מקרה כדי להמחיש את המודל.

לומי רז היא טריינר NLP ופנורמה חברתית מישראל, מאסטר טריינר מיינדפולנס מארגנת כנס בינלאומי Applications in Mental Space, 29-30.4.21, מארגנת כנס NLP בינלאומי 1-2.6.21, מפתחת תוכנה תלת מימדית למטפלים LOOMS, מפתחת שיטת Mental Space Mindfulness, מייסדת מכללת רז, המרכז ללימודי פנורמה חברתית, שגרירה Society for Mental Space Psychology בישראל, שגרירה In-Me בישראל.

שנטאנו דאס שארמה

המעבר מחוסר הכרה תגובתי לתודעה רספונסיבית באמצעות תרגול של NLP + Lifestyle
שנטאנו יציג כאן לראשונה את מודל ה- NLP + Lifestyleמקור התודעה. מדובר במודל רספונסיבי המלמד כיצד לתרגל את המעבר מתהליך לא מודע להחלטה מודעת לחיות את הרגע. זוהי בחירה בתרגול של אורח חיים המאפשר לעבור מאי-סדר של חיים תגובתיים למודל של חיים מגיבים, במטרה לחיות בחוסן ובעקביות עם היענות והתאמה ל”נורמלי” החדש. NLP + Lifestyle מאפשר לטייס האוטומטי הלא מודע הרגיל להפוך לחוויה של חיים במודעות.
שנטאנו דאס שארמה הוא מחבר רב המכר של אמזון של “להעיר את המדהים שבתוכנו – מדהים הוא הענק החדש”, טריינר ומאמן NLP + Lifestyle, יועץ ‘פנורמה חברתית’, מנחה ‘שפה נקייה’ ו’מתערב אסטרטגי’. הוא המייסד והמנכ”ל של “האקדמיה למנהיגות Neuromind – אימון NLP מתקדם ופיתוח פוטנציאלי אנושי בע”מ”. הוא מסייע למנהיגי מחשבה, מקבלי שינוי, CXOs (מנהלי חוויה), אנשי מקצוע ובעלי עסקים, לתרגם מושגי NLP לפעולות, להצלחה ולהשגת מצוינות אישית. הוא עוסק ביצירת שינוי ומעביר תוכניות הסמכה אימון והדרכה של NLP + Lifestyle עבור אנשים פרטיים, תאגידים ולקוחות מפורסמים ומלמד מנהלים תאגידים את הנוסחאות כיצד להצליח עם תחושה של הגשמה.

ד"ר סנג'אי קומאר אגרוואל

מצוינות עם GOPTA NLP
מערכת GOPTA NLP היא תוצאה של המיזוג בין GOPTA, המהווה מודל צמיחה אולטימטיבי הכולל רעיונות מתחום ה-NLP שנבדקו לאורך זמן ו -11 עמודי תווך של תחום ההשפעה ההמונית, שבוצעו על ידי ד”ר סנג’אי קומאר אגארוול. G.O.P.T.A. הוא מודל צמיחה אולטימטיבי שנחשף לראשונה בספרו של ד”ר אגרוואל שהוא גם בעל זכויות היוצרים והסימנים המסחריים של GOPTA. מודל זה עוזר לאנשים למצות את הפוטנציאל האמיתי שלהם, להגביר את הפרודוקטיביות ואת חוש האחריות שלם, ומסייע להם לנצל את זמנם בצורה מכוונת מטרות ולחיות חיים מעוררי השראה של מנהיג. NLP עוזר לך להשיג מצוינות אישית ומקצועית על ידי תכנות היכולות הקוגניטיביות, החושיות, התקשורתיות, ההתנהגותיות והרגשיות שלך. השפעה המונית מכילה שילוב של מספר שיטות העוזרת לשלוט בשיחה ולהנחות אחרים לקראת תוצאות רצויות בעזרת סימנים משפיעים בלתי מודעים. מערך מיומנויות זה הינו קריטי בעידן המודרני של גלובליזציה ותחרותיות ומציע יתרון לא הוגן על פני המתחרים שלך.
ד”ר סנג’אי קומאר אגארוואל הוא מאמן להתפתחות אישית, טריינר מאסטר של GOPTA-NLP, סופר וטריינר מאסטר מוסמך של NLP + Lifestyle. GOPTA הוא מודל צמיחה אולטימטיבי המספק תהליך חשיבה של התמקדות במטרה והשקפה חיובית, תוך נקיטת פעולות מתמשכות שעוזרות לאדם לנקוט צעדים עקביים להשגת מטרותיו. כאשר מודל צמיחה זה משולב עם מדע ה- NLP ומודלים אחרים של אינטליגנציה תקשורתית, הוא יוצר תוכנית שליטה פורצת דרך – Ethical Mind Influencing Mastery. מאז השקתה של תוכנית זו סנג’אי עזר לאינספור אנשים לנפץ את כל האמונות הפנימיות המגבילות שלהם ולשלוט בחייהם על ידי שיפור אסטרטגיות תקשורת ומודלינג הקשורים להצלחה וצמיחה. כמו כן, הוא המייסד של האקדמיה הבינלאומית GOPTA NLP, בה הוא מציע לאנשים שאפתנים ברחבי העולם להגיע להודו, ללמוד מודל צמיחה זה ואז להעביר את הידע לבני ארצם תחת הסמכת האקדמיה הבינלאומית GOPTA NLP.

ד"ר לוקאס דרקס

כיצד ה-NLP מסייע לפסיכולוגיה עם פרדיגמה חדשה: פסיכולוגיה של המרחב הנפשי
ב- NLP, וגם בתחומים רבים מחוץ ל- NLP, התערבויות מרחביות הן דבר נפוץ. אבל לא הרבה אנשים מכירים ב”התערבויות המרחביות “הללו, מכיוון שאנשי מקצוע רבים נוטים להתייחס אליהן כאל מובן מאליו, ומתעלמים מהעובדה ש”אפקט הנס” שלהם נובע מכך שהמרחב הוא מערכת ההפעלה של הנפש, שהמרחב הוא מדיום החשיבה. כל מה שקורה במוח קורה איפשהו במרחב הנפשי של האדם, מה שהופך למעשה את כל ההתערבויות ל”מרחביות”. במילים אחרות, ליבת הפעילות הנפשית מתרחשת במרחב הפנימי של האדם ובסביבתו, ופסיכותרפיה או אימון יעיל, חייבים להכיר בכך כדי שתהיה להם גם השפעה מרחבית. המוח הוא שמייצר את כל זה; המוח הוא מצלמה ומקרן שכמעט בו-זמנית לוכד ומשחזר את מה שנתפס באותו מקום בו זה קרה. זו הסיבה שמדעי המוח המגבילים את תחום עיסוקם למתרחש בתוך הגולגולת מפספסים את ההשלכות המרחביות המרכיבות את רוב מה שאנו מכנים חשיבה. כאשר קובעים כי כל התנסות מתרחשת במרחב הנפשי של האדם זה מחזיר אותנו ל- NLP. מאחר ו-NLP מציבה את החוויה הסובייקטיבית בחזית, באופן הגיוני, המרחב תמיד נכלל במה שעושים ב-NLP (קווי זמן, רשת זהות, עיגון מרחבי, עמדות תפיסתיות). בהרצאה זו נטען כי המרחב הוא עיקרון ההתארגנות העיקרי במוח. על ידי התמקדות בהיבט זה, כל אימון וטיפול הופכים ליעילים יותר, וזה מאפשר מודלים כמו פנורמה חברתית ואבחון פסיכולוגי מרחבי נפשי. בקיצור, העתיד של עבודה מסוג NLP טמון במרחב.
ד”ר לוקאס דרקס נתקל ב- NLP בשנת 1977 במהלך לימודיו האקדמיים לתואר בפסיכולוגיה חברתית. משנת 1986 הוא הפך למאמן NLP במשרה מלאה. הוא מפתח את מודל ה-Social Panorama (פנורמה חברתית) משנת 1994 ואת Mental Space Psychology (הפסיכולוגיה של המרחב הנפשי) משנת 2010. החיפוש אחר החיבור בין שיטות פסיכולוגיות דמויות NLP ופסיכולוגיה אקדמית היה עמוד השדרה בקריירה שלו. עבודתו כמאמן ומורה הביאה אותו לכל היבשות (פרט לאנטרקטיקה).
Wassili Zafiris

וסילי זפיריס

טיפול ואימון ברגש של יחסים

אהבה וזוגיות נוגעים ברגשותינו העמוקים ביותר. כשרגשות אלה נפלאים אנחנו רוצים להיות עם האחר ולהתמסר לאינטימיות. אנחנו מתחילים לחלום על העתיד; בית, אולי ילדים, להזדקן יחד. כשמערכות יחסים ‘יורדות מתחת לקו’ זה נוגע ברגשותינו הקשים ביותר. מדוע כל כך קשה לפתור בעיות ביחסים? מדוע כל כך קשה להחיל מיומנות תקשורת NLP או “להכנס” לעמדה שנייה כשיש ויכוחים? מדוע נראה שלעבודת שינוי בקונסטלציה משפחתית יש לעיתים השפעה כה קטנה על הזוגיות הממשית? והתשובה: רגשות לא מודעים! ממחקריה האחרונים, ליסה ברט פלדמן מסכמת שלרגשות הלא מודעים שלנו יש השפעה גדולה יותר על חיי היומיום ועל ההחלטות שלנו ממה שאנחנו יכולים לדמיין. וסילי חקר עדויות נוירולוגיות חדשות לכך שהקונפליקטים שלנו במערכות יחסים נובעים ברובם מהרגשות הלא מודעים הללו. תוך בניית מודלים לממצאים הנוירולוגיים הללו וסילי חקר שיטות ליישום ידע זה בתחום האימון והטיפול NLP, והתוצאות מבטיחות מאוד. בהרצאה זו תקבלו הסבר חדש לאופן שבו נוצרים רגשות ותלמדו עד כמה עמוקה השפעתם של רגשות לא מודעים על חיי היומיום שלנו. תלמדו את היסודות של כיצד ליישם מחקר נוירולוגי חדש בתרגול היומיומי שלכם. אני מאמין שההשפעה של מערכות יחסים גדולה מאוד על כל היבט בחיינו; היחסים שלנו הם עמוד תווך מהותי בחיינו. חלק מהייעוד האישי שלי הוא לחקור שיטות חדשות כדי להציע אמצעים לחולל שינוי עמוק בסוגיות של מערכות יחסים. הגעתי למסקנה שהרבה צרות ביחסים מיותרות לחלוטין. הצטרפו אלי לגלות מדוע.

וסילי זפיריס (1964) הוא טריינר NLP, מאמן, חוקר, סופר ומרצה. הוא בעל ניסיון של 25 שנה בתחומי השינוי האישי והארגוני. הוא היה המאמן המנטלי של קבוצת הכדורעף לנשים בהולנד. בשנת 2017 קיבל מלגה מ- International Institute of Organizational Psychological Medicine.. הוא גם חבר הנהלה ב- IIOPM וכתב כמה ספרים. בספרו Happiness is Depressing (2019) הוא מתאר את שיטת האימון פורצת הדרך שלו להפוך דיכאון לתשוקה לחיים. Happiness is Depressing הוא מדריך צעד אחר צעד (לאנשי מקצוע וללקוחות) לשינוי הגורמים העיקריים לדיכאון: בדידות, מצוקה, דימוי עצמי שלילי. וסילי הוא מחבר שותף לספר Meaningful Profit * (הספר העסקי הטוב ביותר בשנת 2011, ספר הניהול הטוב ביותר בשנת 2012) על מחקרו היישומי בנוגע למנהיגות אישית ויכולת עמידות במהלך שינוי ארגוני. בשנת 2008 היה שותף לכתיבת Appetite ** על הלך הרוח של הטבחים הטובים ביותר בעולם (יותר מ -30,000 עותקים נמכרו). הוא מפתח שותף למודל העסקי Meaningful Profit וחבר סגל ב- Global School for Entrepreneurship and Innovation. הוא מעביר כיתות אמן בנושא ‘מנהיגות’ ב- Nyenrode Business Universit. וסילי פיתח את המודל Driven by Nature על המניעים החיוניים של אנשים. הוא היה חבר דירקטוריון בעבר ב- ICF ההולנדית (התאחדות המאמנים הבינלאומית) ומילא תפקידים אירופיים עבור ה- ICF. יש לו רקע בתחום הנוירולוגיה כיוון שהיה ראש יחידת השיקום הנוירולוגי במחלקה לפיזיותרפיה. וסילי הוא שגריר של Society of Mental Space Psychology. יש לו תשוקה לטבע והוא Climate Leader עם אל גור. בהולנדית: *IK BEN niet alleen op de world ** EETlust

גל צחייק

מודל ה-COMPAS לקבלת החלטות אסטרטגיות

הדרך למומחיות היא לעתים רחוקות קלה. בכל פעם שאנו מתמודדים עם אתגר גדול, מתעוררת אחת השאלות המורכבות בחיים: “האם עלי להמשיך לנסות או שעלי לשנות את הגישה שלי, האם עלי ליישם עקביות או גמישות?”

מודל ה- COMPAS נוצר משנים של למידה ומחקר בניסיון לענות על שאלה זו בדיוק. כיום המודל מסייע למאות אנשים לחזות, להימנע ולהתמודד הן עם קשיים מעשיים והן עם הטיות פסיכולוגיות.

לימוד 6 ששת השלבים של מודל COMPAS בסדנה מקוונת זו יאפשר לכם:

 1. להעריך טוב יותר את ההתקדמות שלכם ואת הדפוסים הנוכחיים שלכם.
 2. לזהות באיזה שלב הפרויקט שלכם פועל כעת.
 3. לחזות אתגרים עתידיים וליישם אסטרטגיות פשוטות כדי להימנע מהם.
 4. להתאים את טכניקות ה- NLP בהן אתם משתמשים עם לקוחות לשלב בו הם פועלים.
 5. לקבל החלטות שמתאימות יותר למצבכם הייחודי.
גל צחייק הוא המייסד של מכללת תוצאות, בה לומדים NLP מעל 15,000 אנשים מדי שנה. הוא NLP Master Practitioner, טריינר NLP מוסמך ויזם. גל משתמש ב- NLP בקליניקה שלו, כאשר הוא מדריך בעלי עסקים ומשתמש בכלי NLP שפיתח בעצמו לניהול החברות שלו. גל הוא אחד ממרצי ההתפתחות האישית הפופולאריים ביותר בארץ, ומקדיש עצמו להעצמת אנשים להשיג תוצאות שמעולם לא חשבו שיוכלו להשיג, במטרה לחיות חיים של אושר ותכלית.

רוברט דילטס

מודלינג של גורמי הצלחה לבריאות אפקטיבית

מה ההבדל שעושה את ההבדל במקרים של הצלחה במערכת האקולוגית בתחום הבריאות?
זוהי שאלת המפתח ששאלנו את עצמנו כאשר פיתחנו את המחקר בנושא מודלינג של גורמי הצלחה בתחום הבריאות. מטרתנו הייתה ליצור מודעות רבה יותר ולספק כלים חדשים על מנת לשפר ולהפיץ כלים לבריאות אפקטיבית. מחקר זה נערך לפני המגיפה האחרונה והוכיח שהוא אכן רלוונטי מאוד.
המחקר כלל סקר מקוון בן שלושה חלקים שמילאו מאות משתתפים. התחלנו בהגדרת המשמעות של הצלחה במערכת הבריאות על פי נקודות המבט השונות של תחומים ותפקידים שונים במערכת האקולוגית בתחום הבריאות: רופאים, אחיות ואנשי מקצוע אחרים בתחום הבריאות, חולים ובני משפחותיהם / מטפלים, ספקי שירותי בריאות ציבוריים ופרטיים, אוניברסיטאות, מכוני מחקר, עמותות חולים וכו’.
לאחר מכן בחנו את הרמות השונות של גורמי הצלחה במקרים ספציפיים אליהם התייחסו המשתתפים בתגובותיהם. בעקבות זאת קיימנו ראיונות אישיים מעמיקים במקרים מסוימים.
מחקר זה זיהה מספר תוצאות הקשורות לגורמי מפתח, וכן פעולות ועמדות מנטליות המאפיינים מקרים מוצלחים. מיפינו וארגנו גורמים אלה למודל הנתמך בכלי הערכה והדרכות לפיתוח וחיזוק גורמים אלה בכל המערכת האקולוגית בתחום הבריאות.
מצגת זו תסכם את המחקר ותציג את מודל ה- SFM לבריאות שאנו מיישמים כעת במערכות בריאות אירופיות.

לרוברט דילטס מוניטין עולמי כמפתח, סופר, מאמן, טריינר ויועץ בתחומי התכנות הנוירו-לשוני (NLP) ו- Model Factor Modelling (SFM) והוא מייסד שותף של אוניברסיטת NLP בסנטה קרוז, קליפורניה. הוא גם מייסד שותף (עם ד”ר סטיבן גיליגן) של International Association for Generative Change (IAGC). רוברט עבד בשיתוף פעולה הדוק עם מייסדי ה- NLP ג’ון גרינדר וריצ’רד באנדלר בזמן פיתוחה ולמד גם אישית עם ד”ר מילטון אריקסון וגרגורי בייטסון. רוברט היה חלוץ ביישום NLP בתחומים שונים כולל חינוך, יצירתיות, בריאות, מנהיגות, מערכות אמונה ופיתוח מה שמוכר בשם “NLP – הדור השלישי”. רוברט חיבר למעלה מ-25 ספרים בנושאים מגוונים הנוגעים להתפתחות אישית ומקצועית, כולל Changing Belief Systems with NLP, Tools of the Spirit, From Coach to Awakener, NLP II: The Next Generation, Sleight of Mouth ו- The Hero’s Journey: A Voyage of Self Discovery (עם ד”ר סטיבן גיליגן).

מריאנה אנטונקאקי

בריאות הנפש ומודעות לתינוקות ופעוטות

ארבע השנים הראשונות בילדות חשובות מאד ואף קריטיות לצמיחתם הנפשית, הרגשית והפיזית של ילדים, והיא יכולה להשפיע על החיים שאנו מנהלים כמבוגרים. בשנים אלה נוצרים רוב האמונות והאתגרים העומדים בפנינו בזמן התבגרותנו. להתקשרות (Attachment) יש השפעה עצומה על התפתחותם הנפשית, הפיזית והרגשית של תינוקות ופעוטות. כיצד הדור הרביעי של יישומי NLP יכול להגביר את “הגאונות החושית” שלהם? מה הם היתרונות הבלתי מעורערים של עקרונות Non Directive Ericksonian Play וכיצד ליצור Generative Rapport? בהרצאה בת 90 דקות עם מריאנה אנטונאקקי, מייסדת NowLetsPlay® נחקור את הקסם שבהתחברות לילדים ולילד הפנימי.
Global NLP Trainer & Consultant, University California Santa Cruz מייסדת של NowLetsPlay® & NLPregnancy® Global PointsOfYou® Trainer NLP New Code Certified Practitioner, ITA Certified Infant Play Therapist, FirstPlay Play Therapist. PTi, PtGR Mental Health Facilitator, NBCC Integral Eye Movement Therapy, Certified Pract, International Association for IEMT Story Play® Ericksonian Non-Directive Model for Play, Certified Practitioner Ericksonian Hypnosis Certified Practitioner Circle of Security Model Certified Practitioner, for Families DC 0-5 Certified Diagnosis Consultant for Infants’ Mental Health MINDSET MAPS®, בלעדי ביוון, יועצת מוסמכת בקבוצת הפקולטה של רוברט דילטס ומיקי פהר אוניברסיטת NLP קליפורניה סנטה קרוז Educational & Parenting Protocol ב- nlpgreece®

אוליב היקמוט

הבנת הבדלי הלמידה של ימינו
מבחינה היסטורית המונח היה “קשיי למידה” ובחמש השנים האחרונות הוכרו סוף סוף חוזקותיהם וכוחות העל שלהם, כדי לשנות את הכותרת ל”הבדלי למידה” או ל”מגוון עצבי”. עקרונות ה- NLP אפשרו את Empowering Learning כדי לעזור לאנשים להבין מאיפה נובעים ההבדלים וכיצד כולנו יכולים לעזור לילדים ומבוגרים להצטיין.
אוליב היקמוט היא מאמנת לבריאות ולמידה משפטית. כדיסלקטית בעלת הפרעות קשב וריכוז שהשתקמה, היא יצרה את Empowering Learning כדי לאפשר לתלמידים יצירתיים מאוד, בעלי דמיון ומגוון-עצבי ללמוד בצורה היעילה ביותר עבורם, בדרך כלל באמצעות החוזקות שלהם לגבי הדימויים המנטליים שלהם. היא האדריכלית של סדרת ספרי הפיתוח העצמי New Perspectives, ומחברת הספריםThe Elephants in the classroom, Bridges to Success Seeing Spells Achieving, You too can ‘do’ Health, Recover your energy, How to Reduce the Impact of Dementia, Back from the Brink…twice

ג'ודית' דלוזייר

שימוש בסמלים, מטפורות וארכיטיפים עם ילדים ובני נוער

אחת המטרות המרכזיות בעבודה עם ילדים ובני נוער בעזרת NLP היא לספק ללקוחות הצעירים כלים שמאפשרים להם להתגבר על אתגר ספציפי בזמן אמת, ושניתן להוסיף אותם לארגז הכלים שלהם לשימוש עם אתגרים עתידיים. כדי ליישם ולהתאים אישית כלים אלה, שיטת הקורס מובילה תחילה את הלקוחות הצעירים ליצור מטאפורה לעולמם הפנימי, ולאחר מכן להתנסות בעזרת כלי NLP טרנספורמטיביים המותאמים לילדים ובני נוער.
לכל הילדים ובני הנוער העדפות וטעמים משלהם. לאורך השנים, תוך הפעלת מבנה זה, התברר לנו שילדים ובני נוער שמקרקעים את עצמם בעזרת נושאים ומטאפורות בדמיונם – שהם מייצרים על פי העדפותיהם וטעמם – הם בעלי מוטיבציה רבה יותר להשיג את מטרותיהם מהר יותר לאורך תהליך השינוי.
במונחים טיפוליים, יצירת מטאפורות המבוססות על העדפות הילדים או בני הנוער מובילה אותם לתת צורה וצבע לעולמם הרגשי של עצמם, תוך יצירת סביבת עבודה המאפשרת לגיטימציה של רגשות שונים, וכן נקיטת תפקיד פעיל בשינוי שלהם כבסיס לשינוי המיוחל.
במצגת זו נציע את הדרך להוביל ילדים ובני נוער לעבודה עם סמלים, מטפורות וארכיטיפים בשילוב כלים NLP.

ג’ודית’ דלוזייר היא מאמנת, מפתחת ומתכננת תוכניות הכשרה בתחום ה-NLP מאז 1975. היא חברה בקבוצת הסטודנטים המקורית של גרינדר ובנדלר, ותרמה באופן מהותי לפיתוחם של מספר רב של מודלים ותהליכים בתחום ה-NLP. ג’ודית הייתה אחראית בעיקר להבאת ה- NLP לתחומים חוצי-תרבויות, והייתה חלוצה ביישום ה- NLP בפיתוח מיומנויות חוצי-תרבויות. הרקע של ג’ודית’ בבלט ומחול בקונגו הביא אותה לקדם את השימוש בריקוד ותנועה ככלי עיקרי ב- NLP. אחת התוצאות לכך הייתה פיתוח טכניקת ה- Dancing S.C.O.R.E. ביטוי נוסף הוא יצירתם של תהליכי התחביר הסומטי בשיתוף עם רוברט דילטס.

דב רויטמן

שימוש בסמלים, מטפורות וארכיטיפים עם ילדים ובני נוער

אחת המטרות המרכזיות בעבודה עם ילדים ובני נוער בעזרת NLP היא לספק ללקוחות הצעירים כלים שמאפשרים להם להתגבר על אתגר ספציפי בזמן אמת, ושניתן להוסיף אותם לארגז הכלים שלהם לשימוש עם אתגרים עתידיים. כדי ליישם ולהתאים אישית כלים אלה, שיטת הקורס מובילה תחילה את הלקוחות הצעירים ליצור מטאפורה לעולמם הפנימי, ולאחר מכן להתנסות בעזרת כלי NLP טרנספורמטיביים המותאמים לילדים ובני נוער.
לכל הילדים ובני הנוער העדפות וטעמים משלהם. לאורך השנים, תוך הפעלת מבנה זה, התברר לנו שילדים ובני נוער שמקרקעים את עצמם בעזרת נושאים ומטאפורות בדמיונם – שהם מייצרים על פי העדפותיהם וטעמם – הם בעלי מוטיבציה רבה יותר להשיג את מטרותיהם מהר יותר לאורך תהליך השינוי.
במונחים טיפוליים, יצירת מטאפורות המבוססות על העדפות הילדים או בני הנוער מובילה אותם לתת צורה וצבע לעולמם הרגשי של עצמם, תוך יצירת סביבת עבודה המאפשרת לגיטימציה של רגשות שונים, וכן נקיטת תפקיד פעיל בשינוי שלהם כבסיס לשינוי המיוחל.
במצגת זו נציע את הדרך להוביל ילדים ובני נוער לעבודה עם סמלים, מטפורות וארכיטיפים בשילוב כלים NLP.

לדב תואר B.A. במדעי החברה, והוא טריינר NLP. הוא התמחה במודלינג עם רוברט דילטס וג’ודית’ דלוזייר באוניברסיטת קליפורניה, ולאחר מכן העביר קורסים שלNLP Practitioner ו- Master באוניברסיטת בר אילן, במשך 5 שנים. בעקבות התמחותו בתחום המודלינג, החל דב ליישם מודלינג NLP על ילדים ובני נוער בקליניקה הפרטית שלו, וכתוצאה מניסיון מעשי זה פיתח מערכת טיפול NLP ייחודית המיועדת לילדים ובני נוער. בהתבסס על גישתו הייחודית, ייסד דב קורסי הכשרה משלו ב- NLP, אשר פועלים בהצלחה ב- 12 השנים האחרונות.

דיימון קארט

לשנות את חייך בדיוק

תפיסת העצמי (Self-concept) שלכם היא סיכום האמונות שיש לכם לגבי עצמכם. אמונות אלה מכתיבות את הרגשתכם כלפי עצמכם, את ההתנהגויות שלכם, את מה שאתם מאמינים שאפשרי עבורכם ובחייכם, את מידת הצלחתכם, ואת תחושותיכם כלפי העולם והאנשים סביבכם.
יש לכל אחד מכם דרך ייחודית לארגן אמונות אלה, באופן לא מודע, אל תוך מאפיינים המגדירים אותכם. מאפיינים אלה הם הנחות אוטומטיות, קטנות יותר, שיש לכם לגבי עצמכם, אשר שייכות למפה הלא מודעת הגדולה יותר של זהותכם האישית.
מודל תפיסת העצמי של סטיב אנדראס ילמד אתכם כיצד להפוך את התהליכים הלא מודעים הללו למודעים. כשזה קורה תוכלו לבחור את האמונות שלכם, וזה אומר שיש לכם אפשרות לבחור איך אתם רוצים להרגיש לגבי עצמכם. תהיה לכם בחירה לגבי כל ההתנהגויות שלכם, גם אלה שמרגישות אוטומטיות, כמו התנהגויות של חבלה עצמית.
כשמבינים איך אנחנו יוצרים את האמונות שיוצרות את התפיסה העצמית שלנו, לא רק שאנחנו מועצמים להתממש כרצוננו ובצורה מדויקת, אנחנו באמת מגשימים את הפוטנציאל שלנו ויוצרים את החיים המספקים שעומדים לרשותנו אבל שנראו עד כה מחוץ להישג ידינו.

דיימון הוא מאמן, מרצה ומייסד שותף של The Self-Concept Research Group, וכן מייסד שלLife Mastery Gym וערוץ היוטיובLife Mastery Gym . דיימון מומחה מוביל בתחום יצירת טרנספורמציות פנימיות ארוכות טווח באמצעות מודל ה- Self-Concept ™. לאחר שבילה שנים בהשתלמויות NLP עם כמה ממורי ה-NLP המובילים בעולם, היה לו מפגש מקרי עם סטיב אנדראס ששינה לנצח את דרכו, במיוחד בתחום ה-NLP. מאותה נקודה ועד פטירתו של סטיב אנדראס, הוא הדריך את דיימון והסמיך אותו כמורה המומחה ביותר במודל תפיסת העצמי. דיימון מיומן בעזרה למורים, מטפלים, מאמנים וטריינרים לביצועים גבוהים ליצור שינוי מתמשך ברמת הזהות, עבור תלמידיהם ולקוחותיהם. הוא מעצים את צוות ה- Self-Concept Research Group ואת לקוחותיו ליישם את הכלים המספקים תוצאות משנות חיים באופן עקבי.

סיד ג'ייקובסון

הוראת ללמוד

מחנכים, מדענים, פוליטיקאים, עתידנים ורבים אחרים דיברו על החשיבות שילדים ילמדו ללמוד. אבל במשך עשרות שנים איש מעולם לא עשה דבר בעניין. ואז, ד”ר סיד ג’ייקובסון סוף סוף כתב את הספר כיצד לעשות זאת: Teaching Learning: Helping Your Kids Gain the Learning Skills They Won’t Get Taught in School
(הוראת למידה: עזרה לילדיך להשיג את כישורי הלמידה שהם לא ילמדו בבית הספר). ביסודה של כל למידה קיימת מערכת של מיומנויות: מיומנויות לקבל מידע חדש; מיומנויות לעיבוד המידע באופן שגורם לו להיות משמעותי; מיומנויות לקשר את זה למה שאנחנו כבר יודעים; מיומנויות לאחסן את המידע כחלק מההבנה הכוללת שלנו. הוראת ילדים היא התהליך בו אנו גורמים להם להשתמש במיומנויות אלה כדי ללמוד את מה שאנחנו צריכים שילמדו. כל אחד מהשלבים הללו כולל תהליכים ש- NLP יכול לטפל, לשפר ולייעל, ואנחנו באמת יכולים ללמד ילדים כיצד לבצע אותם! אנו מבינים כיצד לשפר את אופן הלמידה שלנו ולפתור כל קושי למידה בו אנו נתקלים. למעשה, רוב בעיות הלמידה מטופלות בקלות ברגע שמבינים את יסודות הליבה של אופן הלימוד. ניתן ללמד את כל הילדים את כישורי הלמידה של הטובים ביותר ברגע שמבינים את האלמנטים הללו.

ד”ר סיד ג’ייקובסון היה אחד הטריינרים המוסמכים המוקדמים מטעם אגודת ה- NLP. הוא עבד כחוקר, טריינר ויועץ לאנשי מקצוע, בתי חולים, בתי ספר, מרפאות, עסקים וספורטאים מקצועיים בכל רחבי העולם, במשך למעלה מ -40 שנה. סיד נותן שירותי ייעוץ והדרכה לארגוניים ועסקים. בין לקוחותיו Singapore Airlines, Western Digital, Shell Applied Materials, Maersk Sealand, Intel, SAP, Case New Holland ורבים נוספים. סיד הוא מחברם של חמישה ספרים וכותב משותף של ספר נוסף, כמו גם מאמרים רבים בנושא NLP. הוא בעל תואר דוקטור בפסיכולוגיה קלינית וכן תואר בעבודה סוציאלית קלינית, ונחשב למומחה ביישום NLP בחינוך ובהכשרה, מיומנויות פסיכותרפיה ותקשורת וניהול שינויים ארגוניים.

ג'קלין הימסקרק

פסיכולוגיה של המרחב המנטלי – פנורמה של אוכל ומשקל-יתר (MSP-F.O.P.)

פסיכולוגיה של המרחב המנטלי – פנורמה של אוכל ומשקל-יתר (MSP-F.O.P.) השיטה MSP-F.O.P פותחה על ידי ז’קלין ג’קלין הימסקרק-שולטן בשנת 2017 בפיקוחו של ד”ר לוקאס דרקס והיא מבוססת על פסיכולוגיה המרחב המנטלי בשילוב עם NLP. על ידי מתן אפשרות לאנשים לחוות את מזונותיהם במרחב המנטלי, אנו יכולים לבצע אבחנה במהירות. באופן כללי, אפשר לומר שאוכל שנחווה קרוב לאדם במרחב המנטלי נאכל מהר יותר. אנשים בעלי הרגלי תזונה בריאה, חווים מאכלים במרחק גדול יותר. ניתן לשנות בקלות דפוסי אכילה שליליים וישנים במרחב המנטלי לדפוסי אכילה בריאים יותר. אנשים עם אכילה מוגזמת יחוו אוכל קרוב מאוד ושהם בקושי יכולים להזיז אותו. ניתן להשתמש בטכניקות NLP כדי לפתור את גורמי היסוד. לאחר מכן, קל “להזיז” את האוכל. במרחב המנטלי ניתן גם לראות השמנת יתר החיבור וא-חיבור כאחד. כשמאפשרים ללקוחות לחוות את זה במודע ולהתעמת עם העובדה שהם לא יכולים להסיר את זה מהמרחב המנטלי שלהם, הם נפתחים יותר לגלות מה הגורם להשמנת היתר שלהם. השלב הבא הוא להפוך את הבעיה לגלויה. כשעושים זאת במרחב המנטלי ניתן לראות מיד מה הבעיה. לאחר שהבעיה נפתרה, אפשר להרפות מעודף המשקל, הן במרחב המנטלי והן בחיים האמיתיים. בסדנה זו אסביר בקצרה על שיטה זו ונעשה תרגיל כדי לחוות כיצד תוכלו לשנות את מיקום האוכל במרחב המנטלי שלכם.

ג’קלין הימסקרק-שולטן (1960) יש קליניקה לאימון ופסיכותרפיה בקטוויק, הולנד מאז 1994 והיא NLP Master Practitioner, מוסמכת כיועצת פנורמה חברתית, היפנותרפיסטית מוסמכת, מוסמכת על ידי מכון ברט הלינגר בתחום קונסטלציה שפחתית ובעלת תעודה ברפואית ראשונית. כמו כן, היא השתתפה בסדנאות רבות של מאמנים ומטפלים לאומיים ובינלאומיים. ז’קלין נמצאת בדירקטוריון החברה לפסיכולוגיה של המרחב המנטלי, כחברת ועדת המחקר ואחראית על המדיה החברתית. כמו כן היא מארגנת ועוזרת הכשרות MSP של לוקאס דרקס בהולנד. היא קשורה למעבדה הבינלאומית לחקר המרחב המנטלי, ברלין (גרמניה), ניימגן (הולנד), לינץ (אוסטריה) כחוקרת פסיכותרפיה. ז’קלין השתתפה כמטפלת במחקר קליני הולנדי בנושא טיפול בדיכאון קל עם NLP והייתה גם עוזרת מחקר.

תמרה אנדראס

האם Wholeness Work מאפשר “הארה”?

“NLP רוחני” הפך למושג אופנתי. עם זאת, בדרך כלל, שיטות המיועדות לטרנספורמציה רוחנית בנויות על אותם מודלים/הנחות החלות על רמת ההתנהגות.
במסע הריפוי וההתעוררות שלה, קונירה אנדראס גילתה מודל חדש של NLP רוחני המאפשר רמה עמוקה יותר של טרנספורמציה.
בפיתוח Wholeness Work, קונירה מביאה דיוק בסגנון NLP לכוונה של “פירוק האגו”, שהוכרה זה מכבר כמפתח להתעוררות רוחנית או להארה.
אלו שמתרגלים באופן קבוע את ה- Wholeness Work מדווחים בדרך כלל שחווית השינוי שלהם הופכת לקלה יותר, עמוקה יותר ומרגישה “טבעית יותר” בהשוואה לשיטות NLP אחרות. הניסיון שלנו מעיד על כך שהתוצאות של Wholeness Work פשוט אינן אפשריות באמצעות מודלים NLP קלאסיים בלבד.

היתרונות כוללים:

 • הרפיה ואיפוס עמוק של מערכת העצבים
 • התמוססות טבעית של נושאים רבים שנראו בעבר כבעיות בלתי הפיכות
 • תחושת רווחה מוגברת, חוכמה טבעית, חמלה, הומור ויצירתיות
  בעוד שהשיטה יעילה להפליא בשינוי “בעיות” ספציפיות, כגון נדודי שינה, בעיות במערכות יחסים ורגשות קשים, היתרונות העיקריים הם השימוש במערכת המלאה של ה- Wholeness Work כדרך חיים של טרנספורמציה או “התעוררות”.

תמרה אנדראס היא מחברת שותפה של הספר Core Transformation: Reaching the Wellspring Within. כמאמנת בינלאומית, היא עזרה לאלפי משתתפי סמינרים ביותר מ 12 מדינות ליהנות משיטות משנות חיים, כולל ה- Wholeness Work ו-Core Transformation. היא גם פיתחה פורמטים מתקדמים של Core Transformation, כדי לענות על הצרכים של מגוון רחב יותר של לקוחות. עבודתה עם לקוחות כוללת רמות טרנספורמציה עמוקות, כדי להפוך את השינויים לקלים ושלמים יותר. הפרויקט האחרון שלה הוא פיתוח הכשרה אינטנסיבית להסמכת מאמנים, יחד עם מארק אנדראס.

ריצ'רד בולסטד

הוראת חוסן במשברים גדולים

חוסן הוא מיומנות שנחקרה על ידי פסיכולוגים ומנבאת תגובה יעילה למשבר. בסדנה זו אני מראה כיצד כישורי NLP מתואמים עם מחקר זה וכיצד ניתן ליישם אותם במגוון דרכים בהתאם לשלב המשבר ולהיסטוריית תגובות קודמות.

ריצ’רד בולסטד הוא חבר דירקטוריון בפרויקט NLP Research and Recognition ואחד ממחברי הספר המקיף הראשון בנושא מחקר NLP The Clinical Effectiveness of Neurolinguistic Programming” (Routledge, 2013) “האפקטיביות הקלינית של תכנות נוירו-לשוני”. למעלה מ -12 הטקסטים בנושא NLP של ריצ’רד שפורסמו, על פני תריסר שפות, משלבים תוצאות מחקר מדויקות עם יישומים מעשיים.

 •  ריצ’רד מוביל עולמי בשימוש ב- NLP בתגובה למשברים חברתיים וסביבתיים גדולים כמו המלחמות בבוסניה וצ’צ’ניה, הפיצוץ בביירות, הצונאמי ביפן ובאוקיאנוס השקט, רעידות אדמה בניו זילנד ובמקומות אחרים. ריצ’רד היה חלוץ בעבודה בסביבות אלה ומכשיר יחידות חירום אזרחיות במימון ממשלתי.
 • ריצ’רד הינו טריינר מוסמך של מאמני וטריינרים NLP מאז 1993, בעל ניסיון של שלושה עשורים בעזרה לאנשים לבנות את עצמם בהצלחה בעסקי האימון. הוא תואר על ידי מפתח ה- NLP סטיב אנדראס כ”אחד המאמנים היסודיים והמיומנים ביותר ב- NLP. הוא אחד המעטים שמפתחים כל העת הבחנות חדשות בהבנה ובתרגול, והוא חי בקנה אחד עם מה שהוא מלמד. הוא אחד מהטריינרים של NLP המשובחים שאני מכיר.”
 • מאמן מוסמך של טכניקות מדיטציה ותירגול סיניות מסורתיות עם גישה ייחודית למיזוג של NLP ותורות רוחניות עתיקות.
 • אבא, סבא ובן זוג נשוי באושר לטריינרית NLP ג’וליה קורושבה.

ד"ר פיל פארקר

יישום NLP, אנטומיה ונוירופיזיולוגיה לשינוי

למדו כלי NLP חדשים לבריאות והעמיקו את הבנתכם באנטומיה ובפיזיולוגיה של הגוף מנקודת מבט NLP הוליסטית. ההרצאה מתאימה לכל המאמנים והמטפלים ובעיקר למעוניינים לעבוד עם בעיות בריאות. תרכשו מיומנויות חדשות ותובנות חדשות כיצד תוכלו להשתמש ב- NLP בתחום הבריאות. למדו מטריינר NLP קליני וקלינאי בעל מוניטין בהפיכת רעיונות מורכבים לקלים ומהנים ללמידה.

תוצאות הלמידה של ההרצאה:

 • כיצד מתרחש שינוי במוח
 • כיצד מערכות הגוף מתקשרות
 • כיצד לעזור למערכת החיסון
 • כיצד עובדת חרדה וכיצד לעצור אותה
 • כיצד לזהות אמונות בריאותיות לא מועילות ולשנותן.

ד”ר פיל פארקר, DO, Dip E Hyp P NLP, טריינר מוסמך של NLP. ד”ר פיל פארקר הוא מרצה ומטפל חדשני בתחום ההתפתחות האישית. מאז סוף שנות השמונים הוא מרצה על אימונים נוירו-פיזיולוגיים, כיצד ניתן להשתמש במוח כדי להשפיע על הפיזיולוגיה. הוא תכנן סמינרים של Lightning Process® הזמינים כעת ב -16 מדינות שונות. פיל אימן ספורטאים מהרמה הגבוהה ביותר, ביניהם כדורגלני פריימר ליג, שחקני גולף מהטורניר האירופאי והצוות הרפואי האולימפי הבריטי, והיה פסיכולוג הביצועים של בעל שיא גינס העולמי אד סטפורד לנסות לחצות ברגל את האמזונס. הוא קיבל תואר דוקטור לפסיכולוגיה של הבריאות על מחקרו בנושא גישה חדשה להתמכרויות ולשימוש בסמים. הוא מנהל את Phil Parker Training Institute וחוקר ומרצה לאימון וייעוץ לסמים באוניברסיטת מטרופוליטן בלונדון. הוא חיבר מספר מאמרים וארבעה ספרים בנושא אימון ובריאות שתורגמו למגוון שפות.

ניק פראגקיאס

4 אלמנטים אימון מערכתי

סדנה זו בת 1.5 שעות היא הזמנה לגלות מסלולים חדשים, כמו גם לחקור מסלולים ישנים מאד, בתנועה של העצמי הפיזי ובקשר שלו לבריאות ברמה הפיזית, הפסיכולוגית והרוחנית. גופך מכיל את הפוטנציאל ואת הדרך לחוות את הקשר לעצמי ולעולם. לא רק שאין צורך להתעלות ו”להכניע” אותו על מנת “למצוא” רוחניות ושלווה, אלא שהגוף הוא המדיום, המכשיר, המרחב והדרך לגלם מצבי תודעה אלה. איך המוח עובד עם הגוף ליצירת קשר עם העצמי הגבוה. תלמדו כמה כלים בתחום איון מערכתי של ארבעת האלמנטים כדי:

  • להתאים את הידע באמצעות חווית הגוף באופן סובייקטיבי במקום הרהורים ותפיסות דוגמטיות נוקשות
  • לגשת לנקודות החוזק והחולשה שלכם; לעבוד עליהם עם הגוף והנפש
  • לזהות את השפה כמדריך שלכם למפת העולם שלכם
  • להכיר בכוח הכוונה
  • להתנסות בכוחם של עוגנים ומצבים פולחניים
  • לזהות את תכונותיהם של אנשים על ידי הכלי הפסיכומטרי הארכיטיפי הראשון: 4 האלמנטים ועקרונותיהם
  • לשפר את היכולת להגיב בנסיבות ובצרכים הנובעים בדרכים חדשות וגמישות – מיומנות מרכזית בשמירה על בריאות גופנית, רגשית ונפשית
  • להקל על הידע של לקוחותיכם בתפיסות מציאות שונות כמאמנים או מטפלים

ניק הוא המייסד של Dynamic Equilibrium System LTD ושל מתודולוגיית Dynamic Equilibrium SystemTM. הוא עוסק ב-Interventions, בונה פרופילים (Profiler), אנליסט התנהגותי, מרצה לפסיכולוגיה פלילית ועמית ב- Paul Ekman International (PEI). הוא הוסמך מטעם האקדמיה לאינטליגנציה רגשית בתחום מיומנויות רגשיות, הבעות-מיקרו ושפת גוף. הוא טריינר מאסטר NLP ומאמן מאסטר, פסיכותרפיסט מערכתי פסיכותרפיסט קליני והיפנוטרפיסט המתמחה בשפה פרובוקטיבית ונקייה. הוא רכז הסניף המקומי של INLPTA ביוון ובקפריסין, שגריר ה- ANLP ושגריר מטה אינטרנשיונל ביוון וחבר בפסגת המנהיגות NLP. כמו כן, הוא מרצה לקרימינולוגיה בנושא פרופילים, טכניקות חקירה וראיונות וגילוי שקרים. הוא בעל תואר שני במנהל עסקים ופסיכולוגיה מערכתית ובעל ניסיון של למעלה מ -20 שנה בעבודה במגזר התאגידי כמנהל משאבי אנוש ומנהל תפעול וכיועץ לחברות ייעוץ משאבי אנוש והדרכה.

פטריק מרלבידה

אינטליגנציה רגשית ו- NLP

הספר “7 צעדים לאינטליגנציה רגשית” היה הראשון ששילב בין NLP לאינטליגנציה רגשית. בהרצאה זו נבחן כיצד המחקר בתחום האינטליגנציה הרגשית ובתחומים נלווים הביא לנו את הראיות הדרושות להענקת אמינות מדעית ל- NLP.

טריינר NLP מאז 1996 / מייסד jobEQ.com (יוצר שאלוני iWAM, VSQ ו- COMET) / מחבר מספר ספרים הקשורים ל- NLP, מתוכם זמינים באנגלית: Merlevede, P., Bridoux, D. & Vandamme, R. (2001), “7 Steps to Emotional Intelligence”; Merlevede, P., Bridoux,D. (2004), “Mastering Mentoring & Coaching with Emotional Intelligence” and Merlevede (2014) “Talent Management: A Focus on Excellence – Managing Human Resources in a Knowledge Economy” (Bookboon

רוברט סטיינהאוז

מנהיגות עסקית מודעת

הרצאה זו מספקת מסגרת מתוחכמת ומעשית למנהיגות. היא מבוססת על מודל מטריקס המנהיגות של רובי שטיינהאוס, המבוסס על ארכיטיפים מתוך ספרו Mindful Business Leadership. מצבים שונים דורשים אנרגיות שונות; למשל, מענה לחבר צוות מתאבל דורש אנרגיה שונה לחלוטין בהשוואה להתמודדות עם ספק תקיף. מה הן האנרגיות השונות האלה וכיצד מנהיגים יכולים לפתח את התכונות החלשות שלהם כדי שתהיינה “טובות מספיק” על מנת לשרוד את מגוון ההקשרים המאתגרים איתם הם מתמודדים.

רוברט סטיינהאוז ייסד NLP School בשנת 2002
הוא מלמד באוניברסיטה NLPU כל הרמות של NLP וחיבר 5 ספרים כולל הספר How to Coach with NLP.

ד"ר ברוס גרימלי

7C’s

7C’s הוא מודל הן לאימון והן לפסיכותרפיה אשר פותח על ידי ד”ר ברוס גרימלי ומבוסס על 25 שנות ניסיון בתרגול כפסיכולוג מקצועי תוך שימוש ב- NLP כפרדיגמה תפעולית. העקרונות הבסיסיים של המודל הם שבאימון ובפסיכותרפיה השיקולים המרכזיים להתמקדות הם ההקשר שבמסגרתו האדם מעוניין לפעול במצוינות והקשר היסודי שיש לאדם עם עצמו במסגרת זו. אחת מהנחות היסוד של 7C’s היא שכאשר אנו משנים הקשרים, לעיתים קרובות גם מערכת היחסים שלנו עם עצמנו משתנה וזה יכול להיות לטוב או לרע. כך שכאשר אנשים מגיעים אלינו לעזרה לא מדובר באדם “מאוחד” שמבקש סיוע, אלא חלק מאוד מסוים מאותו אדם שמבקש לפעול בהקשר מאוד ספציפי. 7C’s מבוסס במידה רבה על מחקרים בנוגע למצב הקליני של הפרעת זהות דיסוציאטיבית ופסיכולוגיה של מצוינות וכן על פסיכולוגיה של החלפת משימות. בעבודת ה-7C’s, ‘העצמי’ הוא תמיד ריבוי ולא יחידני, ומקור החקירה וההתפתחות מתמקד בחלקי עבודה וכיצד חלקים כאלה מעוגנים בהקשרים מרכזיים מסוימים.

ד”ר ברוס גרימלי קיבל תואר הראשון בפסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה בשנת 1993. הוא המשיך לתואר M.Sc בפסיכולוגיה תעסוקתית באוניברסיטת מזרח לונדון, שם גם היה מרצה קבוע. באוניברסיטת מרכז ניקרגואה, מחקרי הדוקטורט של ברוס שאלו את השאלה “מה זה NLP?” וממצאיו פורסמו ב-The International Coaching Psychology Review וכן הוצאו לאור כספר בשנת 2020 (7C’s of Coaching, Routledge). ברוס נשוי כבר 36 שנים, יש לו 2 ילדים וארבעה נכדים וכיום עוסק בספורט למבוגרים (masters athletics), ודורג על ידי האתלטיקה הבריטית במקום הראשון ב -20 מייל ובמקום השני במרתון.

ארלין דייוויס

גישת מיפוי תלת-ממדית לחינוך עסקי

חינוך תאגידי דורש לעיתים קרובות אבחון כדי להגיע לתכנון יעיל של מסלולי למידה לפיתוח יכולות. גישת NLP מאפשרת תרגום של “אבחנה” ל”מיפוי”, שם נוכל לחשוף את המיפוי העצמי של האגון ולהעריך אם המפה הפועלת בו כרגע משרתת את מטרותיה.

מייסדת ומנכ”לית מכון ארלין דייוויס, ביולוגית בוגרת אוניברסיטת קליפורניה. ארלין משמשת כטריינרית NLP מזה 28 שנה, ומסמיכה מאמנים, מאסטרים וטריינרים ב- NLP. היא הייתה מעורבת בפרויקטים ארגוניים, עם דגש מיוחד על תכנון תוכניות הדרכה בהתאמה אישית עם אסטרטגיות חדשניות של מודלינג, כדי לגלות את הצרכים החשובים ביותר של לקוחותיה העסקיים. במהלך השנים היא פיתחה את Evolutionary Coaching Cycle (מחזור האימון האבולוציוני) וכעת היא מתמקדת מאוד בהדרכותיה במיינדפולנס בתמיכה של NLP ואימון.

קארל נילסן

כיצד NLP מעצימה את הכשרות ההסמכה של מיינדפולנס

אתם מוזמנים ליהנות איתי מתרגילי NLP מיוחדים מהתחום הקלאסי של מיינדפולנס, תרגילים המחברים אותך עם רוח ההוויה הפנימית האמיתית שלך.
מייסדי ה- NLP העצימו את עבודתם של בייטסון, פרלס, סאטיר ואריקסון על ידי יצירת תרגילים קלים. במסורת זו, העצמתי את אימוני ההסמכה של מיינדפולנס עם אלמנטים של הצלחה מתחום ה- NLP, כגון: מטרות SMARTe, שפת גוף, NLP Meta-Model, מחולל התנהגות חדש, שלבי התפתחות אנושית של NLP, ומסע ה- NLP Hero’s Journey.
במיוחד עבור הכשרות ההסמכה של מיינדפולנס, הקמנו את העמותה: “מכונים להתפתחות מיינדפולנס”
(In-Me): https://in-me.world

– פרופסור ודיקן הפקולטה לפסיכולוגיה: “בית הספר הבינלאומי לפסיכולוגיה” www.ucn.edu.ni/posgrados/international-school-of-psychology באוניברסיטת מרכז ניקרגואה (UCN) עם תואר דוקטור לפסיכולוגיה מה- UCN
– מייסד ונשיא העמותות הבינלאומיות ל- NLP (IN), Coaching (ICI), היפנוזה (WHO), Constellation (WSCO), Mindfulness (In-Me) ופסיכולוגיה חיובית (PosPsy): https://we-evolve.world
– בעל תעודת World Certificate for Psychotherapy www.worldpsyche.org/wcpc_holders מהמועצה העולמית לפסיכותרפיה
– יו”ר איגוד הגג הגרמני לפסיכותרפיה (DVP e.V.)
– מאסטר טריינר NLP, IN www.nlp-institutes.net/karl-nielsen
– מאסטר טריינר מיינדפולנס https://in-me.world/karl-nielsen

מייקל הול

צירים של שינוי

אם אתם “סוכנים” של שינוי, אז הבנה ברורה של מהו שינוי וכיצד הוא עובד היא חיונית. צירים של שינוי הוא מודל לשינוי גנרי המבוסס על ארבע תוכנות-על (Meta-programs). בכל תוכנת-על ניתן לנהל אחד מארבעת מנגנוני השינוי – מוטיבציה, החלטה, יצירה ואינטגרציה. מודל זה יאפשר לכם לדעת היכן אתם נמצאים עם לקוח או קבוצה ומה לעשות הלאה בכדי להקל על השינוי.
ההתמקדות היא בעיקר בשינוי מחולל למרות שאפשר להשתמש בו גם לשינוי טיפולי. זה מיועד ללקוחות שרוצים למצות את הפוטנציאל שלהם ולהשיג אפשרויות חדשות. המודל מאפשר לכם לאבחן היכן נמצא אדם או קבוצה וכיצד לעבוד בשתי לולאות השינוי: הכנה לשינוי שמכין את האדם ויישום השינוי. הלולאה הראשונה מטפלת בבעיית ההתנגדות והלולאה השנייה בבעיית ההישנות. בכללי, צירים של שינוי מאפשרים לכם ללמוד לחשוב ולעבוד עם שינוי באופן שיטתי. מבוסס על הספר, Coaching Change (2004/2015)

מייקל הול, Ph.D, פסיכולוג, מאמן, יזם ומנהיג בעל חזון ב- NLP ונוירו-סמנטיקה, מתכנן מודלים עם מעל 28 פרויקטים של מודלים, מחבר 65 ספרים שפורסמו ו -35 ספרים סדרתיים. מייסד שותף של Neuro-Semantics (ISNS) יחד עם ד”ר בוב בודנהמר, מייסד שותף שלMeta-Coach System Michelle Duval ו- The Meta-Coach Foundation (2003) , הקים יחד עם פרנק פוצ’ליק את NLP Leadership Summit.

מארק אנדראס

טרנספורמציית ליבה: תהליך רוחני לריפוי עמוק

Core Transformation (טרנספורמציית ליבה) לוקחת אותנו למסע פנימי מרפא בו המגבלות שלנו הופכות לשער למצבי הוויה עוצמתיים כגון “שלווה”, “אהבה” או “אחדות” (oneness). במצבי ליבה אלה של הוויה, המגבלות שלנו משתנות ומתמוססות, ולעתים קרובות אפילו בעיות עמוקות נפרמות ומתפוגגות. השתמשתי בתהליך זה יותר מכל תהליך אחר בתרגול הפרטי שלי, הן בגלל עומק השינוי שהוא מביא, והן בגלל קלות השימוש והיישום שלו כדי להפוך כל תחושה, התנהגות או מחשבה שלקוח לא אוהב! בנוסף, זהו תרגול עצמי יומיומי או שבועי רוחני עמוק. אציג את הפורמט הבסיסי של Core Transformation, אוביל חוויה קבוצתית של החלק הראשון של התהליך, אעשה הדגמה עם מתנדב/ת מהקבוצה, אענה על כל שאלה ואספק תסריט יסודי להנחיית עצמך או אחרים בחוויה העמוקה.

מארק אנדראס מתגורר בבולדר קולורדו, שם הוא מנהל עסק פרטי המציע אימון NLP לשינוי לאנשים ברחבי העולם. בפגישות אישיות או דרך וידיאו מארק מסייע לאנשים לפתור מגבלות ולהשיג מטרות חיים באמצעות NLP, Core Transformation, the Wholeness Work, Metaphors of Movement, ושיטות אחרות לשינוי ופיתוח אישי (www.markandreas.com). מארק טריינר NLP ברחבי העולם, כולל הקורס Advanced Core Transformation, וקורס Core Transformation Coach Certification, אשר את שניהם פיתח יחד עם דודתו תמרה אנדראס בשנת 2020 (www.AndreasNLP.com). מארק הוא מחבר הספרים:
Sweet Fruit from the Bitter Tree: 61 stories of creative and compassionate ways out of conflict
Waltzing with Wolverines: finding connection and cooperation with troubled teens

מיקי פהר

חשיבה – ממכשול להעצמה

בסדנה אינטראקטיבית ומרתקת, יוכלו המשתתפים:

 • למפות את הלך הרוח הנוכחי שלהם באמצעות הכלי המקוון Success MindsetMaps™ Inventory
 • להבין כיצד הלך הרוח יכול להתאים ולתמוך או להפך, לחסום את הצלחתן והישגיהן של מטרות/תוצאות עיקריות של העסק.
 • לקבל כמה כלים/רעיונות ראשוניים להתאמת הלך הרוח שלהם (או של הלקוחות שלהם) בהתאם ליעדים שלהם
 • לראות הדגמה של אימון עם מתנדב/ת שבו אנו משתמשים בכלי SMI ™ ובאחד מבין 49 כלי האימון מבוססי ה- NLP, המובנים בתוך היישום האינטרנטי המקוון

מיקי הוא מומחה לחשיבה, עוזר לאחרים לחשוף את הייעוד שלהם ולהגיע לרמה הבאה שלהם. הוא מרצה, מאמן בכיר ומנחה עם ניסיון של 15 שנה בהתפתחות של אנשים וארגונים. הוא ממחבריו המשותפים של הספר:
Generative Consulting: Tools for creativity, consciousness and collective transformation (ייעוץ מחולל: כלים ליצירתיות, תודעה וטרנספורמציה קולקטיבית). למיקי ניסיון של 17 שנה בניהול מכירות ומנהיגות בכירה ברמה העולמית. הוא עבד עם מגוון רחב של מנכ”לים, יזמים וצוותי מנהיגות בכירים, כמו גם מנהיגים בכירים הן בחברות פרטיות קטנות וכן בארגונים של מיליארדי דולרים.

תוכניית הכנס:

*ייתכנו שינויים בתוכנייה

היום הראשון 1/6/21

9:30-10:00

פתיחה

10:00-11:30

לומי רז

מיפוי מפות חברתיות מורכבות בתת מודע

שנטאנו דאס שארמה המעבר מחוסר הכרה תגובתי לתודעה רספונסיבית באמצעות תרגול של NLP + Lifestyle

ד”ר סנג’אי קומאר אגרוואל

מצוינות עם GOPTA NLP

13:30 12:00

ד”ר לוקאס דרקס

כיצד ה-NLP מסייע לפסיכולוגיה עם פרדיגמה חדשה: פסיכולוגיה של המרחב הנפשי

וסילי זפיריס

טיפול ואימון ברגש של יחסים

גל צחייק

מודל ה- COMPAS לקבלת החלטות אסטרטגיות

14:30-16:00

רוברט דילטס

מודלינג של גורמי הצלחה לבריאות אפקטיבית

מריאנה אנטונקאקי

בריאות הנפש ומודעות לתינוקות ופעוטות

אוליב היקמוט

הבנת הבדלי הלמידה של ימינו

16:30-18:00

ג’ודית’ דלוזייר ודב רויטמן

שימוש בסמלים, מטאפורות וארכיטיפים עם ילדים ובני נוער

דיימון קארט

לשנות את חייך בדיוק

סיד ג’ייקובסון  

הוראת ללמוד

היום השני 2/6/21

10:00-11:30

ג’קלין הימסקרק

פסיכולוגיה של המרחב המנטלי – פנורמה של אוכל ומשקל-יתר

תמרה אנדראס

האם Wholeness Work מאפשר “הארה”?

ריצ’רד בולסטד

הוראת חוסן במשברים גדולים

13:30 12:00

ד”ר פיל פארקר

יישום NLP, אנטומיה ונוירופיזיולוגיה לשינוי

ניק פראגקיאס

4 אלמנטים אימון מערכתי

פטריק מרלבידה

אינטליגנציה רגשית ו- NLP

14:30-16:00

רוברט סטיינהאוז

מנהיגות עסקית מודעת

ד”ר ברוס גרימלי

7C’s

ארלין דייוויס

גישת מיפוי תלת-ממדית לחינוך עסקי

16:30-18:00

קארל נילסן

כיצד NLP מעצימה את הכשרות ההסמכה של מיינדפולנס

מייקל הול

צירים של שינוי

מארק אנדראס

טרנספורמציית ליבה: תהליך רוחני לריפוי עמוק

מיקי פהר

חשיבה – ממכשול להעצמה

18:00-18:30

סיכום

כרטיסים:

ברגע האחרון

1200
לכרטיס
 • עד ה- 1.6.21
 • זוג כרטיסים ב-1900 ש״ח
 • המחירים כוללים מע"מ

תנאי ביטול

ניתן לבטל בתוך 14 ימים מביצוע העסקה ובלבד שהביטול לא ייעשה 7 ימים שאינם ימי מנוחה קודם לתחילת הכנס,
בניכוי דמי ביטול בסך של 5% ממחיר העסקה.

אודות מארגנת הכנס:

לומי רז היא טריינר NLP וטריינר פנורמה חברתית

 • מאסטר טריינר מיינדפולנס מישראל
 • מייסדת שיטת פנורמה חברתית בישראל
 • מארגנת כנס Applications in Mental Space Online International Conference 29-30.4.21
 • מפתחת תוכנה תלת מימדים LOOMS למטפלים
 • מפתחת שיטת Mental Space Mindfulness
 • מייסדת מכללת רז
 • שגרירת Society for Mental Space Psychology בישראל
 • שגרירת In-Me בישראל

יש לכם שאלות נוספות?

מזמינה אותך למלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם

רוצים להציג בכנס?

כנס ה- NLP הבינלאומי המקוון שמח להציע לכם הזדמנות להיחשף ולקיים אינטראקציה עם מאות אנשי מקצוע בתחום ה-NLP מרחבי העולם.

כמציגים אונליין, תוכלו להציג ולמכור את שירותכם או את המוצרים שלכם באמצעות תכנים, תמונות או סרטונים ולמכור מוצרים כגון ספרים או קורסים מקוונים במדיה החברתית ובאתר הכנס שלנו.

המחיר לדוכן מציג הוא 2250 ש”ח. המחיר כולל מע”מ.

הדוכן שלכם יוצג מיום ההרשמה ולפחות 3 חודשים אחרי סיום הכנס.

בכנס זה יתארחו רק 10 דוכני מציגים, אז צרו קשר איתנו בהקדם כאן כדי לוודא שאתם אחד מהם.

NLP conference logo

מוזמנים לפנות אלינו בכל נושא:

מייל: lumi.var@gmail.com

טלפון: 054-7396840

כל זכויות שמורות ללומי רז  |   עיצוב ובניה: הרמוניה דיגיטלית לעסקים